Реклама в транспорті – це один з найбільш ефективних видів реклами з просування товарів та послуг.

Щодня сотні тисяч людей проводять частину свого часу в русі, отримуючи величезну кількість інформації від навколишнього світу. 

П’ять разів на тиждень 90% жителів міста добираються до роботи, на навчання, в особистих справах, і повертаються назад. Кожен стоїть на зупинці в очікуванні трамвая (тролейбуса, автобуса, маршрутки), і, як правило, навіть якщо йому не цікаво, він всеодно прочитає ту чи іншу інформацію. Таким чином, реклама в транспорті достатньо ефективна.

Головною перевагою реклами в транспорті є велика аудиторія. Ще один плюс розміщення реклами в транспорті – вибірковість. Якщо рекламна кампанія повинна бути проведена в межах одного району міста або на якому-небудь приміському маршруті, то реклама і транспорт – ідеальне поєднання.

Що стосується параметрів цільової аудиторії, то і тут така реклама значно вигідніша інших видів. Адже в охоплювану аудиторію входять представники всіх верств населення, що розрізняються і по віку, і по соціальному статусу, і за рівнем достатку. При цьому ефективність розміщення реклами в транспорті значно перевершує її вартість.

Ми пропонуємо розміщення вашої реклами в Яготинських автобусах.

Вартість розміщення:

А6 (105х148мм) - 150 грн./1 місяць

А5 (148х210мм) - 250 грн./1 місяць

А4 (210х297мм) - 350 грн./1 місяць

 

Матеріал рекламних оголошень:

оракал (самоклеюча плівка)

 

Вартість вказана за розміщення реклами в 6 автобусах (кількість  варіюється). 

(Автобуси щоденно курсують шляхами міста Яготина та селами Яготинського району)

До вартості входить: дизайн, друк, поклейка оголошень, оренда рекламної площі на місяць.